| Nikoo1313 a întrebat:

Hey știți vreun film de groază în noaptea asta?

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

La 23:45 pe Universal Channel e Chupacabra si inaintea lui la 22:00 este Aleea Aligatorilor
Pe Pro Cinema la 22:15 este Cercul Vrajitoarelor. (L-am mai vazut, e tare, sunt 2 parti ).
Pe Digi FIlm este la 20:00 Ingeri si Demoni ( Despre Illuminati ), dar nu e horror, iar dupa este Jocurile foamei : Sfidarea. (Nu e horror, dar e foarte tare )
Pe Paramount este Apollo 13. Cam astea sunt filmele cele mai interesante din seara asta. Ar mai fi si pe prima la 20:30 Fara urma. Vizionare placuta! Daca vrei filme horror, iti dau eu niste filme tari la care sa te uiti pe pc.

1 răspuns:
| kar1GaNNN a răspuns:

Salut.

Daca chiar vrei eu iti recomand : The Exorcism of Emily Rose(un film cu exorcizare foarte bun cam cel mai bun cu exorcizari ).

Sper sa nu cazi din pat sau de pe scaun.