| 000MadMAX000 a întrebat:

Hey TPU,a fost mai demult la TV un film cu un tip negru ce murise parca si cei din rai sau unde era gresise si l-au pus in corpul unui tip gras si bogat,tipul ala negru era comediant sau asa ceva si ii placea de de o femeie,si a incercat sa o cucereasca si cand era in trupul grasului acela,managerul lui la recunoscut ca i-a povestit despre ce au facut ei intr-un an,iar la final ajunge in corpul altui tip negru si nu isi mai aminteste, stie cineva cum se numeste filmul? cam atat ce imi amintesc din el.

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Se numeste Down to Earth http://www.imdb.com/title/tt0231775/?ref_=nm_knf_t3

Trailer aici : http://www.youtube.com/watch?v=g_NVxMcuUHE

Si tipul negru se numeste Chris Rock

| 000MadMAX000 explică (pentru Intruder19):

Asta e, mersi fain!

3 răspunsuri:
| ArinaWolf a răspuns:

Hmm,un film asemanator e the nutty professor dar nu cred ca e filmul de care zici. in fine, poate iti place si asta, e cu eddie murphy

| Aniyta a răspuns:

E vorba de filmul "Down to earth" cu Chris Rock happy