| Theddy a întrebat:

Acum cativa ani am vazut la tv un film cu serpi. Era un grup de tineri cred, care au venit cu o barca mi se pare pe o insula dar motivul nu mi-l amintesc. Printre tineri aceia era si un "negru" caruia i-au facut un fel de farsa parca, cu un paianjen si il muscase paianjenul. Insula era plina de serpi uriasi si au incercat sa ii invinga dar nu au reusit toti, unii din ei o murit. O alta secventa care mi-o aduc aminte era: la un momentdat era un fel groapa MARE in care erau multi serpi uriasi si ei au astupat cumva groapa sau nu mai stiu. Cred ca filmul se numeste Anaconda. Voi ce ziceti? Sunt mai multe filme anaconda: anaconda1, a.2; a.3; si anaconda4. care e? dati-mi si linkul de unde il pot vedea. Multumesc anticipat. Dau funda

1 răspuns:
| NimeniCuFunctie a răspuns:

Salut! Filmul se numeste in continuare Anaconda 2: The hunt for the blood orchid.winking