| MysticWayz a întrebat:

Am vazut mai demult un film cu un grup de adolescentri care s-au dus pe o insula pentru un fel de petrecere sau ceva de genul. Dar nu era nimeni, stiu ca au intrat undeva si cred ca era bantuit. Le-au aparut in cale niste clauni morti sau nu stiu ce erau aia. Nu mai tin minte detaliile, am vazut filmul acum vreo 3-4 ani. Cine stie numele filmului, fundita.
Si daca mai stiti niste filme cu serpi uriasi, paianjeni uriasi etc.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Goofy a răspuns:

Filmul cerut se cheama "insula mortilor vii". Succes