| AlLy_4922 a întrebat:

am mai pus aceasta intrebare dar nu am primit nici un raspuns sadisfacator, de fapt am primit doar un raspuns aiurea.

Deci intrebarea era cam asa:
Era un film pe protv cu o cutie muzicala cand o deschideai te intorceai in timp...si era o femeie care tot deschidea cutia aceea deoarece si-a pierdut fica...erau mai multe intamplari dar nu imi mai amintesc era foarte trist.

Era un film gen drama si thriller daca ati putea sa imi ziceti cum se numeste filmul va rog mi-a placut foarte mult...multumesc anticipat

(Si daca nu va suparati imi dati numele in engleza daca nu puteti si in romana este perfect) happy

Si fa dau finditza si vot, orice!

3 răspunsuri:
| GoldwinNn a răspuns:

Acum cat timp ai vazut filmul?

| AlLy_4922 explică:

Aprosimativ acum 4 ani.cam asa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca iti mai aduci aminte cand l-ai vazut poate te ajuta asta http://tv.acasa.ro/arhiva