| LuciaStefaniaa a întrebat:

Am mare nevoie de ajutorul vostru!
As vrea si eu sa imi spuneti niste filme super frumoase, seriale! Cu adolescenti ce descopera ca au puteri supranaturale, de aventura, de actiune, magie... si tot asa! Intr-un cuvant foarte interesante! Si daca s-ar putea si o micuta descriere despre film, serial!
FUNDA love struck

Răspuns Câştigător
| Pricked a răspuns:

Filme:
The Covenant
I am number 4
Seria Harry Potter
The Spiderwick Chronicles
Pan's Labirinth
Trilogia The Lord of the Rings
The Hobbit: An Unexpected Journey.

Seriale:
Heroes
Supernatural.

11 răspunsuri:
| Huehuehuehuehue a răspuns:

Seriale:Supranatural,The secret circle.
Filme:Harry potter, I am number four, The lord of the ring(toate+ The hobbit).

| Lynna a răspuns:

Nu stiu de ce dar intrebarea ta m-a dus cu gandul la seria Harry Potter.

| 404namenotfound a răspuns:

Uita-te la Supernatural. E vorba de doi frati care vaneaza tot felul de creaturi. Mi se pare cel mai reusit serial. Vizionare placuta! happy

| amytzzu2000 a răspuns:

Uita-te din nou la titanic, e foarte frumos tocmai ca gandeam sa ma uit iar la el

| LuciaStefaniaa explică (pentru amytzzu2000):

L-am vazut de 10 ori!

| amytzzu2000 a răspuns (pentru LuciaStefaniaa):

A pai daca gasesc un film emotional te anunt happy

| LuciaStefaniaa explică (pentru amytzzu2000):

laughing

| amytzzu2000 a răspuns (pentru amytzzu2000):

laughing glumesc, vreeam sa spun: daca gasesc un film super cool te anunt

| LuciaStefaniaa explică (pentru amytzzu2000):

Nu m-am uitat pana acum la Titanic angry

| defgh a răspuns:

Niste sugestii: X-men 1, 2, 3, X-men first class, Seria Harry Potter, The Spiderwick Chronicles, Pan's Labirinth,
Trilogia The Lord of the Rings, The Hobbit An Unexpected Journey.
Si serial Supernatural.
Sper ca te-am ajutat.

| AmyLeeXD a răspuns:

Seriale: The secret circle, Heroes, Supernatural