| vasiii a întrebat:

am nevoie de niste titluri de filme horor ma ajuta cineva? Funda...

Răspuns Câştigător
| oK3 a răspuns:

Wrong turn 4
saw
the grudge
train
the ring
one missed call
pltergeist
scream 5
blody marry
resident evil
the descent 1, 2
halloween

funda te rog!

| vasiii explică (pentru oK3):

Cu placere cea mai buna lista de filme mersi:*

10 răspunsuri:
| 1000bodies a răspuns:

Silent Hill, Let the right one in, The Ring 1 si 2.

| 拉维尼亚 a răspuns:

Mai bine Te uiti la Fenomene Stranii, are in fiecare vineri pe Discovery de la 10 la 12 noaptea, dar probabil ca stiai asta deja.

| diiiiiiiana a răspuns:

The Grudge 1, 2, 3
:* te-am gasit laughing))

| Antonica a răspuns:

Supernatural
Cercul secret
Courage the Cowardly Dog (1999)
http://www.cinemarx.ro/filme/The-Walking-Dead-The-Walking-Dead-2417151.html
Aliens (1986)

si daca mai vrei si altele uitate aici :http://www.cinemarx.ro/topuri/top-filme-pe-genuri-Groaza-59/

Funada *, plizzz

| sharlyn a răspuns:

Insidious-un film super tare si infricosator.Eu m-am uitat cu prieteni si cu toti ne-am speriat.MERITA SA IL VEZI.