| Alexaedraguta a întrebat:

Am o întrebare pentru cei care au văzut Anatomia lui Grey. Ce sa întâmplat cu Izzie! Eu știu ca a murit dar alți spun ca și-a revenit și sa despărțit de Alex. Care e varianta corecta? Și dacă sa despărțit de Alex de ce a făcut-o?

Răspuns Câştigător
| Imasupeeercoolgirl a răspuns:

Izzie nu a murit! Era sa moara dar colegi ei au salvat-o dar după asta Alex a început sa se îndepărteze de ea spunând ca ii este frica sa o mai atingă pentru ca Izzie era sa moara la el in brațe. Izzie a început sa lucreze iar la spital și după un timp a fost declarată vindecata de cancer! Nu Izzie sa despărțit de Alex și invers! După ce Alex sa despărțit de ea Izzie a decis sa plece in orașul natal Find dezamagita ca Alex sa despărțit de ea. Alex și Izzie erau căsătoriți dacă cumva nu știai. Filmul acesta a fost demult și eu l-am văzut! Și acum îmi pare rău ca Izobel a părăsit filmul! Izzie și Alex arătau bine impreuna!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Actrita a crezut ca devine mare vedeta si a parasit serialul si cand a vazut ca nu e asa a vrut sa se intoarca dar nu a mai fost acceptata. Ea in serial inca este in viata dar a ramasa asa fara continuare.