| oOoKimikochanOoO a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care citesc manga Naruto Shippuden:puteti sa imi dati va rog un link cu capitolul 1(cand se intorc Jiraya si Naruto in sat) in romana? Am terminat episoadele, adica sunt cu ele la zi si m-am gandit sa citesc si manga pentru ca in anime nu sunt unele parti care sunt in manga...Am cautat pe net dar nu am gasit(mai bine zis nici nu stiu unde sa gasesc capitolul 1).Plz HELP!

2 răspunsuri:
| MrAlex a răspuns:

Ma uit si eu dar la Shippuden. Uite aici un link cu manga
http://anime.kage.ro/manga/naruto-manga/naruto-manga-624/

| oOoKimikochanOoO explică (pentru MrAlex):

Da dar eu vreau capitolul 1...adik inceputul.Asta nu gasesc!-.-