| イリーナ a întrebat:

Hey TPU.am o intrebare. urmariti intalnirea inimilor sau tradus Dill Mill Gayye? daca da. ce o sa se intample.Armaan chiar nu se mai intoarce niciodata si Ridhima ramane cu Sid casatoriti?

Răspuns Câştigător
| maite13 a răspuns:

Eu am vazut filmulete pe Youtube in care Armaan se intoarce, dar mai vine si o fata Shilpa careia ii place de Armaan...dar am mai vazut ca in final Armaan ramane cu Ridhima happy

1 răspuns:
| BlackheartQueen a răspuns:

Buna.Urmaream inainte serialul dar are f multe episoade.nici nu stiu prea bine ce se intampla in prezent.credeam ca Armaan a murit.pentru ca sincer, mi se pare ciudat ca nu a mai aparut de atata timp.Ar fi dragut ca Ridhima sa ramana cu Sid.dar nu cred ca o sa se termine asa. happy