| Anamaria28491 a întrebat:

Hey TPU! Am si eu o intrebare, cum pot viziona un film pe imdb? Am gasit serialu la care vreau sa ma uit, l am si bagat in watchlist (adica ca vreau sa l vizionez cred) dar nu apare niciunde butonul acela ca sa accesez serialu.nici cum nu merge.mi-am descarcat aplicatia si mi-am facut si cont.Pot cauta filme/seriale si merge perfect dar nu pot viziona nimic. aveti idee de ce? Dau funda!

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Acolo este doar o baza de date, si atat. Nu este o platforma de vizualizat filme happy

| Brizbriz a răspuns:

Pe IMDB e totul despre orice film (gasesti si filme si seriale romanesti, vechi, antice si de, demult) in afara de filmul in sine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca e nevoie de o extensie in browser ca sa poti viziona filme pe acel site.

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

IMDB e o baza de data, nu site pe care sa vezi filme. La fel si Rotten Tomatoes. Nene, aveti internet, cat de greu este sa va informati? Sau nu pricepeti ce vedeti in fata?

| ACTH a răspuns:

Salut. Pe imdb nu poti vedea filme. E facut doar pentru reviewuri, informatii, trailere, respectiv poze si alte opinii.
Iti recomand sa scrii pe internet numele filmului, apoi sa adaugi "online subtitrat" si il vei gasi happy