| ELInspectore a întrebat:

Stiti cumva pe IMDB cand adaug un film la watchlist inseamna ca l-am vizionat sau ca trebule sa-l vizionez?

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nu are nicio importanta. Poti sa adaugi un film deja vazut si care ti-a placut foarte mult, poti sa adaugi un film pe care vrei sa-l vezi, sau poti sa adaugi un film numai asa, de amorul artei. Nu exista nicio restrictie la filmele puse in watchlist.

| fuzzer a răspuns:

Inseamna ca l-ai viziont.

| Sarcasticu a răspuns:

Watchlist-ul este pentru filmele/serialele pe care vrei să le vizionezi.

Întrebări recente