| tequillaXd a întrebat:

am si eu o intrebare. Mai acu cateva zile am vazut un film de actiune. Era un politist ( tanar ) ce se dadea baiat de cartier, era poreclit D-DOG. Voia sa il bage pe unu in puscarie. Un pustan ce se ocupa cu droguri, si masini. Aliata i era o politista tanara de care se indragosteste dar si ea era sub acoperire si se dadea iubita tipului rau. Stiti cum se numeste filmul? Apropo pe fata o chema Denise sau ceva de genu.

2 răspunsuri:
| AllCapone a răspuns:

Dylan Dog: Dead of Night?

| tequillaXd explică (pentru AllCapone):

Pai eu am zis actiune ala e horror e ceva de genu fast and fourious