| RollingStonesLover a întrebat:

Am vazut aseara 27.05. 2013 un film cu niste tineri care s-au dus la o cabana in padure si a venit un barbat la ei care avea sange pe fata (era o boala care iesea pe tot corpul), iar tinerii i-au dat foc laughing Imi aduc aminte ca se numea Comisarul de la cabana dar nu stiu sigur. Va rog dau FUNDA! P.S : nu stiu ce canal era sad

Răspuns Câştigător
| TINMEN a răspuns:

Pai era pe kanal d si se numea Cosmarul de la cabana...l-am vazut si eu penala faza