| SwagGirl17 a întrebat:

am vazut duminica aceasta un film pe National TV noaptea pe la vreo 2-3, un film cu niste tineri care au mers intr-o tabara si era cu crocodili, parintii lor erau militari, era cu un baiat Max, o fata Chloe, alt baiat Drew, au intalnit un batran care sa ii ajute, au mers la o cabana dupa au fost salvati de parintii lor

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Lake Placid: The Final Chapter (2012)
http://www.cinemarx.ro/......83908.html

2 răspunsuri:
| Niklauss a răspuns:

Tu iti dai seama ca te pute-ai uita pe programul celor de la Natipnal TV laughing)

Filmul despre care vorbesti este Luke Placid cate are mai multe parti si aceea era ultima parte.

Sper ca am fost de ajutor, funda?

| 123456FOREVER a răspuns:

Așa, și?