| mikiboss a întrebat:

am si eu o nelamurire,acum multi ani am vazut un film pe o caseta video si nu mai stiu cum se numeste, tot ce stiu este ca era ceva gen comando si mai era o groapa foarte mare iar in ea erau crocodili, deasupra atarnau oameni iar la celalat capat cate un sac cu nisip in care trageau cu pistolul,cand nisipul se scurgea oamenii cadeau in groapa la crocodili. A fost foarte frumos de mult il caut dar nu stiu cum sa dau de el,erau niste oameni foarte mari(militari)cu niste barete rosii pe cap, as fi foarte fericita daca m-ati ajuta, va multumesc mult si astep raspuns cat mai repede posibil.

1 răspuns:
| Groza_Gabriel_1994 a răspuns:

Raspunsul este prea usor, este filmul de Actiune Comando-Al ll-lea razboi mondial.