| Michael96 a întrebat:

De mult am vazut un film pe AXN cu niste crocodili mai ciudati! Tot ce mai stiu din el e ca un grup de tineri vroiau sa se plimbe cu barca si i-au atacat un grup de crocodili ciudati. Cativa dintre tineri au fost mancati si au mai ramas 3 tineri, 2 fete si 1 baiat thinking Acestia au naufragiat pe o insula in care erau acei crocodili si au gasit o cabana in care proprietarii erau sfasiati de acele animale! Si mai stiu ca si baiatul a fost mancat si ca au ajuns toate intaririle si au rezolvat problema. Va rog daca va dati seama despre ce film este vorba, spuneti-mi si mie numele filmului big grin! Dau fundahappy

2 răspunsuri:
| Youcandoit a răspuns:

Pe axn sunt numai seriale si din ce ai zis s-ar putea sa fie ori Fluviul Ucigas ori NCIS:Ancheta Militara

| Michael96 explică:

Filmul este destul de vechi nu e aparut in 2009-2012