| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut mai demult un film care se numea parca Prietene pentru totdeanu(nu stiu sigur) dar nu il gasesc niciunde pe net.Era vorba despre 3 fete printre care una din ele era Britney Spears si au mers intr-o calatorie, si Britney intalneste un baiat de care ii place si cam atat retin. Daca stiti cum se numea si un site unde l-as putea vedea as fi recunoscatoare!

Răspuns Câştigător
| SuperNovaaaaa a răspuns:

Cumva Crossroads?

3 răspunsuri:
| NomGol a răspuns:

Va multumesc tuturor! Da era Cossroadshappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.cinemarx.ro/tag/filme-cu-adolescenti/! Prietenie pentru totdeauna;)! Fundoii? :o3