| Danyel_5217 a întrebat:

happy Am vazut un film acum ceva timp la tv. Era vorba despre un om care i-a murit sotia si s-a pictat pe fata si a mers sa ii omoare pe tipii rai. Ma puteti ajuta? Multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
| Joker a răspuns:

Este filmul sufletului meu, pe care l-as vedea la infinit cu un actor pe care mi-as fii dorit sa îl vad în multeeeee roluri.winking

filmul se numește The Crow si ar fi bine sa ți-l salvezi și pe un dvd, e de colecție, este cu copilul lui Bruce Lee...Brandon Leewinking

Vizionare plăcută!

| Danyel_5217 explică (pentru Joker):

Multumesc Mult!

| Danyel_5217 explică (pentru Joker):

Poti sa imi dai toate filmele in ordine?