| AngoOra a întrebat:

Hey tpu...as vrea si eu as urmaresc un film
si nu prea stiu la ce sa ma uit...as vrea o drama care sa te tina in suspans, cu sufletul la gura, sa fie plin de mister
sa fie o poveste de viata
dati-mi mulet nume va rog :X:X:X

7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Remember me love struck
sau Piratii din Caraibe!

| Printzess a răspuns:

The notebook
a walk to remember
bllod and chocolate
the vampire diaries - serial foarte frumos:X

fundabatting eyelashes?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce zici de The Exorcist are drama,suspans, horror, este inspirat dintr-un caz real merita de vazut.doar daca iti place genul

| rbk a răspuns:

Trade (2007)-Ostatic în Mexic
http://www.cinemagia.ro/filme/trade-19906/
Mi se pare un film bun:D

| cristinanatalia a răspuns:

Este un serial pe acasa tv se numeste diablo

| mariaa05 a răspuns:

Uita-te pe diva universal la mediumul e ce vrei tu crede-ma e drama cu crime e cu o femeie care viseaza diferite crime care se vorintampla

| Altair13 a răspuns:

Inchisoarea ingerilor:X:X:X:Xnu e chiar drama da mi s-a parut cel mai tare film