| anonim_4396 a întrebat:

Azi pe minimax a fost un desen animat pe care verisoara mea de 5 ani nu a apucat sa il vada, asa ca m-a pus sa il caut pe calculator, dar eu nu l-am gasit. Stiti cumva vreun site unde pot urmarii acest desen?
file:///C:/Users/DENISA/Desktop/New%20folder/resize.jpg

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

"Curcubeul Magic: Intoarcerea pe Insula Ploii Vrajite".
Momentan nu este programat pentru saptamana in curs.
Urmareste pe internet programul tv de saptamana viitoare, caci se poate intampla sa-l reprogrameze.

4 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Incarca poza ta pe un site cu imagini (imgur) si da-ne linkul generat, ca sa avem acces la imagine.

| dannyel86 a răspuns (pentru zuzulina2015):

"Curcubeul Magic: Intoarcerea pe Insula Ploii Vrajite".
Momentan nu este programat pentru saptamana in curs.
Urmareste pe internet programul tv de saptamana viitoare, caci se poate intampla sa-l reprogrameze.

| untu a răspuns:

La ce ora voia sa urmareasca si cum se numeste desenele animate?

| alexutzza12q a răspuns:

Animalia
Redwall
Fratii Krak
Simsalagrim