| MiSeSpuneTyna a întrebat:

Cand va aparea sezonul trei din Vampire Knight? Funda cel mai bun raspuns!

4 răspunsuri:
| ChaseTheMonster a răspuns:

Heii.Din cate stiu eu se face o petitie toacmai in acest scop. Semneaza si u daca vrei: http://translate.google.ro/....../translate

| iionutuu a răspuns:

„Vampire Knight" a avut doar două sezoane și a fost declarat oficial închiat în anul 2008. Totuși, conform wikipedia, există un zvon că sezonul 3, „Vampire Knight Destiny" va fi lansat undeva între iulie-decembrie 2012. Se precizează clar că informația ar putea fi greșită, însă tot ce avem de făcut este să speram că nu.
Numai bine!

| MyObsession a răspuns:

Va apărea pe 5 iulie, anul acesta.Tot ce ştiu este cu Yuuki va rămâne cu Zero.

| adrypuffy a răspuns:

Salut...
si eu sunt o mare fana vampire knight, sa stai linistita fiindca sezonul 3 a aparut, am vazut cateva secvente din el, in benzi desenate iti voi da siteul: http://www.mangarush.com/manga/vampire-knight/56/p-8. sper ca ti-am fost de ajutor!