| Shin0bi a întrebat:

ce filme de animatie cu aventura stiti gen ronal the barbarian sau How to train your dragon etc. sau filme aventura/familie(zookeeper,we bought a zoo, monte carlo etc)?

5 răspunsuri:
| beyondbirthday a răspuns:

Era unul interesant cu bufnite,,, Legende din regatul bufnitelor'', unul de aventura.
Mumble dansatorul 2, Ice Age, Madagascar 3, 007:Coordonata Skyfall.

| TheKKosmyyn a răspuns:

Hey. Daca vrei sa vezi un film serios si distractiv urmareste Home alon 1, 2, 3.1 s-a difuzat sambata tercuta la Pro Tv, 2 se va difuza la pro tv sambata aceasta, iar 3 nu sunt singur sada se va mai difuza, dar le gasesti pe net. Home alone = Singur acasa.

| FuzzyFuzz a răspuns:

Ice Age
Ice Age 2: The Meltdown
Ice Age 3 : Dawn of the Dinosaurs
Ice Age 4 : Continental Drift
Puss in Boots
Rango
Bolt
Brave

| Shin0bi explică:

Ceva gen Tintin.

| raziii a răspuns:

Avatar si Singur acasa