| Dianadidii a întrebat:

✌️ ce parere aveti despre filmul Divergent? Eu il ador ❤️ E pur si simplu genial

5 răspunsuri:
| Angelworld a răspuns:

Il ador! big grin

| Seepty a răspuns:

Destul de bun filmul mai ales ca este foarte vizionat si cunoscut.

| umbrax a răspuns:

E destul de misto filmul... tocmai adineauri am terminat filmul de vizionat

| AllmaGirl a răspuns:

La prima impresie, este un film genial, insa, au schimbat prea mult povestea initiala...au scos multe lucruri si bagat altele...Dar si versiunea prezentata in film este buna happy

| RokKzis a răspuns:

Fain happy