| deeanalia a întrebat:

Ce s-a intamplat aseara in Aurora?

Răspuns Câştigător
| allyssa a răspuns:

Pasion a aflat de la catalina ca fiul ei traieste si ca ea i l-a furat; vrea acum sa-l exhumeze ca sa vada daca intr-adevar a fost fiul ei ingropat sau catalina spune adevarul; martin si-a dat seama ca nu o mai iubeste pe aurora; daniela incearca sa-l cucereasca pe lorenzo prin sfaturile mamei sale dar nu prea reuseste; blanca s-a certat cu caesar pentru. ca el s-a dus la ecografie cu vanesa; in final s-au impacat si ea a decis sa se mute cu caesar intr-un mic apartament chiar pana vor avea destui bani sa se mute in alta parte(vor sa fie singuri); vicky a vrut sa se culce cu ernesto (pentru ca el ii spusese ca inainte fusesera amanti si ea a vrut sa faca din nou dragoste cu el,cu speranta ca asa isi va aduce aminte de viata ei si il va uita pe martin), insa nu a putut sa faca asta; christian a aflat de la pasion ca ea vrea sa-si caute fiul si ca e foarte bucuroasa ca viata i-a dat sansa asta iar christian a intrebat-o pe catalina care e de fapt adevarul.ea l-a mintit si i-a spus ca pasion vrea doar celebritate si ca spus asta doar pentru a da bine la public; chris s-a suparat si i-a zis ca nu vrea sa-i spuna ca el e fiul ei; cam asta s-a intamplat.ah am uitat:diana a organizat o petrecere de bun venit pentru pasion si acolo pasion i-a spus lui christian despre fiul ei(ca vrea sa-l caute, ca a aflat ca e viu si ca e extrem de ferita din acest motiv); ines si soferul ala a lui aurora(nu imi vine in minte numele lui) l-au vazut pe lorenzo cu daniela si cred ca el a facut drogoste cu ea si ca a inselat-o pe aurora; dar de fapt nu e adevarat; si nu i-au spus nimic aurorei despre asta dar ea a vazut pe gatul lui lorenza o muscatura facuta de daniela si s-a suparat pe el. :) sper ca ai inteles ceva din ce am scris eu daca nu iti dau un site sa te uiti tu la episoade(sunt toate episoadele din aurora dar unele nu sunt subtitrate):

http://www.telenoveleonline.com/2011/06/aurora-telenovela-online-toate.html

1 răspuns:
| allyssa a răspuns:

Daca vrei sa te uiti la episodul de aseara intra pe linkul pe care ti l-am dat si uita-te la episodul 91(asta a fost ieri) kiss