| Clauvdgg a întrebat:

Ce serial va place cel mai mult dintre cele de pe CW? cele ca : The Vampire Diaries, Gossip Girl, Pretty Little Liars, Supernatural, The Secret Circle...etc?

Răspuns Câştigător
| Th3eo a răspuns:

Mie sincer imi plac toate si e greu de ales. Toate sunt speciale in felul lor si ti le recomand pe toate. Daca iti plac serialele cu fenomene supranaturale iti recomand The Vampire Diaries, Supernatural sau The Secret circle. Dar dintre toate cel mai mult imi place The Vampire DIaries

10 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

"The Vampire Diaries"

| Chris a răspuns:

Dintre cele enumerate de tine, cel mai mult îmi place Supernatural. Însă serialul meu preferat este Grey's Anatomy, produs de ABC.

| SDC a răspuns:

The Vampire Diaries si 90210

| MeGustaaaaa a răspuns:

The Vampire Diaries si Supernatural! Le iubesc! Funda?

| Beatrice a răspuns:

Clar Gossip Girl. happy

| SsAa a răspuns:

Http://www.twinity.com/en/home Mie-mi place acest joc stiu ca nu are legatura dar...

| Dicanul a răspuns:

Toate de mai sus sunt niste seriale extrem, dar extrem de proaste. Daca vrei sa nu te uiti degeaba la filme, uita-te la Sherlock ( BBC ), Friends, House M.D., Lie to me, The Mentalist, Misfits. Sunt multe seriale bune, trebuie doar sa vrei sa le gasesti.

| Federovici_Silviu_1990 a răspuns (pentru Dicanul):

Da adevarat nici eu nu prefer The Vampire Diaries si Gossip Girl. mi se par prea exagerate si pline de minciuni... si Supernatural are momente dar e oarecum mai bun...dar nu sunt extrem de proaste. apropo si eu ador friends(dupa parerea mea nu il va intrece nici un serial )

| Shaggy02 a răspuns:

The vampire Diares is BEST!happy

| D3m0nYk a răspuns:

The Vampire Diaries :X

Întrebări recente