| numedecod143 a întrebat:

Hey TPU.Ce seriale mystery imi recomandati? Vreau sa fie ceva gen Pretty Little Liars, daca se poate sa imi faceti o mica descriere.Dau funda

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

The O.C.
Gossip Girl

| floriasdfg a răspuns:

Un serial gen pretty little liars ar fi gossip girl. este despre viata unor adolescenţi despre care se scriu bârfe pe un site numit "gossip girl". şi la sfârşitul serialului se află cine este cel care le scrie. serialul în sine este super, chiar îl recomand dacă ţi-a plăcut pretty little liars.

| raluka66 a răspuns:

Poate Revenge(Razbunare). Uite aici detalii:http://www.imdb.com/title/tt1837642/