| bellakiss a întrebat:

ce seriale tari in afara de teen wolf, tvd, si pll stiti? cel mai bun raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Buna poftim http://www.cinemarx.ro/topuri/top-100-seriale-tv/
Dar dupa parere mea cel mai tare serial e The Vampires Diares.

| bellakiss explică (pentru OnuOnulică):

L-am vazut deja si e supaer dar acum pana apare sezonul 5...

3 răspunsuri:
| kteichd a răspuns:

Gossip Girl, True Blood, Dexter

| Courtney4you a răspuns:

White Collar, Suits, Gossip Girl, 90210, The Secret Circle(doar ca acesta a fost anulat dupa primul sezon), Awkward, 10 things I hate about you.