| BlIX a întrebat:

Hey TPU... cine imi spune cum sa postez videoclipuri de pe calcullator pe youtube

Răspuns Câştigător
| qwertzzz a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai un cont pe youtube, si sa fii logat. Apoi, mergi la pagina principala, si o sa vezi ca langa bara unde cauti un videoclip, in dreapta sunt 2 butoane: Browse si Upload.
Dai click pe upload, apoi ii dai upload video, selectezi fisierul din calculator, si mai treci cateva date pe acolo. happy E usor, bafta.