| BlackR0se a întrebat:

=D.
Cand apare film World Of Warcraft?big grin
Fundita!

Răspuns Câştigător
| Hikari a răspuns:

7 decembrie pe serverul oficial
2011 pe privat(pe undeva prin martie cred)
Beta este de tip Closed deci doar cei mai buni jucatori(si prietenii celor de la blizzard)pot juca pe serverele de Beta, si apropo daca esti interesat(ceea ce am indoiesc)poti achizitiona Cataclysm-ul de pe acum in format virtual de pe Blizzard store.Jocul practic este gata poti sa ti-l instalezi dar vei putea sa-l joci doar de pe 7 decembrie(pe oficial)
P.S. :orice Beta are buguri, tocmai de asta este BETA este dat spre folosinta ca sa se descopere buguri.happy

1 răspuns:
| Metalll a răspuns:

In 2013 ( de abia astept :X )