| Ozdogan a întrebat:

big hug
Imi puteti da si mie niste filme de comedie la care sa rad cu lacrimi? laughing

Multumesc!

love struck Funda pentru cele mai multe si mai bune filme.

Răspuns Câştigător
| AlecsLexx a răspuns:

Paiii...
Colectia American Pie
Colectia Scary Movie
Diary of a Wimpy Kid 1 si 2
The Dictator
Ted
Piranha 3DD
RV
Daca ai timp, toate merita vazute. Le gasesti pe www. divxonline. biz.

Si de final, sa fac si'un top :).
1) The Dictator (Dictatorul)
2) Ted
3) American Pie 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 si Reunion (nu in ordinea asta, dar oricum)
4) Piranha 3DD
5) Diary of a Wimpy Kid 1, 2 (Jurnalul unui pusti)
6) RV (Excurisie cu Surprize)

Sper ca te'am ajutat! :)

9 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Virgin la 40 de ani rolling on the floor
The Dictator
Van Wilder
Sex Drive
Monty Python's Life of Brian
Dumb & Dumber
The New Guy
Accepted
The smurfs
The Dilemma
Jack And Jill
Submarine
Bad Teacher

| anutza97 a răspuns:

Borat

| zăGhost a răspuns:

How to lose a guy in 10 days.

Răspuns utilizator avertizat
| Ozdogan explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri! Dupa ce vizionez unele din ele de la fiecare ce mi-ati dat si mi-a placut unul in mod special voi acorda funda!

Răspuns utilizator avertizat
| wyzy a răspuns:

301 spartani.parodi,liar liar, new kids nitro, new kids turbo. jackass, toate partile,, si ar mai fi multe altele tongue

| MadalinaMamasita a răspuns:

Marea mahmureal 1 si 2, Placinta Americana -toate da in special 1, 2, 3 si ultima American Reunion,Ted, Friends with Kids(Prieteni cu copii ), Just Go With It( Nevasta De Imprumut), Bruce Almighty(Dumnezeu Pentru O Zi ), The Change-Up, Little Man si mai sunt happy Funda

| SourryTzoppy a răspuns:

Mad money
My sassy girl
Police academy
American pie
Hitch
3 Idiots
Beethoven
Tais-toi!