| xXPandaXx a întrebat:

big hug Ma intrebam daca nu stiti niste filme de groaza rau:X, adica sa ma sperii tare de la ele laughing sa-mi spuneti si mie va rogpuppy dog eyes

5 răspunsuri:
| aLLu17 a răspuns:

Hmm..depinde acum si ce fel de groaza vrei laughing.mie imi plac mai mult alea cu fantome gen:The Exorcism of Emily Rose, Drag me to hell, The exorcist, the unborn, one missed call, The grudge toata seria ..si altele :Orphan, Room 1408, Silent hill, The rite ..astea sunt care mie mi-au placutwinking

| xBlackDreamx a răspuns:

My Bloody Valentine
Scream 1, 2, 3, 4
the house of wax

| EdwardTeach a răspuns:

Orice film cu Ron Jeremy e horror din punctul meu de vedere.

| IasminaMaria a răspuns:

The Exorcism of Emily Rose

| crazysour a răspuns:

The grudge 1, 2, 3
Venom
Wrong turn