| AlexxXxandra a întrebat:

big hug!
As vrea sa imi recomandati un serial, sa fie de dragoste sau comedie!
Daca ati putea sa spuneti in mare despre ce e vorba. Mersiii :*

Răspuns Câştigător
| GaBrYeLa18 a răspuns:

Buna! Eu am sa-ti dau o lista cu serialele pe care le-am urmarit sau inca le urmeresc si cate ceva la fiecare(sper sa-ti placa)tongueretty little liars(este vorba despre un grup de 4 fete carora le-a murit sefa grupului si de atunci sunt urmarite si santajate de un anume A, merita sa te uiti); Gossip Girl(cred ca ai auzit de acest serial si chiar merita sa te uiti deoarece este un serial cu adolescenti si cu ceva real in el deoarece toti protagonistii serialului dau gres; Charmed( este un serial cu 3 vrajitoare si este foarte frumos); The vampire diaries( de care presupun ca ai auzit daca nu l-ai si urmarit si este despre vampiri si este foarte interesant); One tree hill; The secret circle(tot cu vrajitoare); Supernatural(este cu tot felul de spirite si nu te sfatuiesc sa te uiti daca nu iti plac sau daca iti este frica dar daca iti plac astfel de seriae supernatural este pentru tine); Ghost whisperer(care este tot cu fenomene supranaturale si la care o fata participa prin ajutarea spiritelor sa treaca mai departe).Cam astea sunt toate sper ca nu am uitat nimic.Vizionare placuta!big grin

1 răspuns:
| deeadeea111 a răspuns:

Ask ve ceza
l-am urmarit acum cativa ani si e foarte frumos