| Roxin_Alex_1989 a întrebat:

dati-mi filme horor cu ceva experimente pe oameni sau ceva de genu.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Human centipede.

| catosp a răspuns:

Uite aici cate vrei : http://www.cinemagia.ro/filme-horror/

| MariusCs a răspuns:

Eu iti recomand sa vezi saga Saw daca nu ai vazut-o pana acum, are un argument si o tema foarte interesanta. Totul este phiscologic.

| katalinapoofiQpoof a răspuns:

Http://www.cinemarx.ro/filme-groaza/ Majoritatea le-am vazut.Sunt foarte faine.

| Forevermore7 a răspuns:

Omul a cerut filme horror cu experimente pe oameni nu orice film horror. Eu iti recomand seria Cube.

| AnaMariaS a răspuns:

Drag me to hell,The train, The Darkest Hour, The Task, The legend of Bloody Mary, The exorcism of Emily Rose etc.

| RAdrian18 a răspuns:

The Human Centipede/ The Human Centipede 2/ House of 9

| Coman_Catalin_1998 a răspuns:

SAW 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; toate sunt bestiale

Întrebări recente