| AnaBubbles a întrebat:

Dati-mi si mie niste filme Sf, comedie,(ceva gen Divergent si Insurgent), romantice... ceva la care sa ma uit in liniște..nu sa îmi fie frica ca intra cineva in camera si ma vede. Funda! :-)

6 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Si ca vede ce? Ca te uiti la filme? De ce ar rade cineva de asta? American Pie.

| faramatania a răspuns:

The Maze Runner (2014),The Giver (2014),The Host (2013),Upside Down (2012),In Time (2011),The Mortal Instruments: City Of Bones (2013),Delirium (2014),Jupiter Ascending (2015),Parallels (2015),After The Dark (The Philosophers 2013), In Your Eyes (2014),I’ll Follow You Down (2014),Squatters (2014),Expelled (2014),Tammy (2014),Nowhere Safe (2014)

| thewomaninwhite a răspuns:

The fault in our stars.

| Krixxus a răspuns:

The host

| AllyAllina a răspuns:

De dragoste :
Love, Rosie - e minunat, am plans o gramada
If I stay - o poveste impresionanta
The fault in our star - e minunat, imposibil sa nu plangi, emotionant