| Roxii33 a întrebat:

De unde imi pot cumpara si eu o coada de sirena ca aceea din H2o?

3 răspunsuri:
| mihaela25mihaela25eminem a răspuns:

Coziile de sirena le poti cumpara doar la comanda si am citit pe net ca costa cam 200-250 de euro de la un magazin de costume cum zice si bya97

| CamiiBăă a răspuns:

Buna! Coada de sirena si sutienul le poti gasi la magazine cu costume.Dar daca vrei doar coada va trebui sa o comanzi. Funda?

| bya97 a răspuns:

Incearca la magazinele de costume...sunt f multe acolo...si poti sa iti confectionezi una e usor fundita?:S