| anonim_4396 a întrebat:

Deci... o intrebare pentru fanii Bleach, care sigur ne macina sufletul..Va mai continua seria? Din cate am inteles sunt intr-un fel de "pana de idei"sau ceva de genu. Aveti idee daca va mai continua? Nasoala asteptarea astasad

5 răspunsuri:
| SMA a răspuns:

Sincer nu stiu, nu am auzit nimic despre continuarea seriei, dar ar fi pacat sa nu o faca. E una din cele mai captivante serii.

| irbis a răspuns:

Nu exista planuri pentru o continuare. Nu e vorba de o pana de idei. Manga inca mai continua si se pare ca ce urmeaza in manga e suficient pentru inca o serie, dar nu exista planuri pentru a crea acea serie. E posibil ca nici macar nu va exista. Pana se anunta contrariul, Bleach s-a terminat.

| BracKMyhay95 a răspuns:

Salut fratele meu de animeuri. Da va mai continua dar nu acum ci peste cam nu stiu 1, 5-2 ani din cauza ca animeul a luat-o inaintea serialului in versiunea manga si au luat o pauza pentru a ajunge la acelasi neviel de episoade.

| Alexandru_Cornaci_1989 a răspuns:

Mama sper sa il bage mai repede bleach ca mor dupa el!

| XYuliaX a răspuns:

Exact cum spui si tu acestia au ramas in pana de idei dar doresc sa continue seria chiar daca nu exista inca o data exacta(deoarece exista prea multi fani).De asemenea s-a auzit ca va fi si un film care inca este in termen de aprobare, dar nu avem ce face decat sa asteptam si sa vedem.