| Noctzia a întrebat:

Eu am fost acum cateva zile la Agentia de modeilng Everest si cum cred ca stiu uni dintre voi acea agentie este o mare teapa. Eu fiind chemata pentru mai multe castinguri am fost pur si simplu orbita si deja ma vedeam actrita intr-un film. Ma vedeam dand autografe si dand un interviu. eu chiar as vrea sa joc in telenovele si filme chiar si reclame dar nu stiu unde sa ma duc si cum sa fac. Ma puteti ajuta? PLIZZZ!

Răspuns Câştigător
| minnieee a răspuns:

Trebuie sa ai talent, in primul rand.
Ai putea incerca sa faci teatru pentru inceput. Dupa aceea poti da la un liceu de arta la sectia de teatru.Si,daca esti buna mergi la facultatea film sau teatru.
Eu iti urez succes happy.

2 răspunsuri:
| SorinaMihalache a răspuns:

Buna tuturor,

Am inscris-o si eu pe fetita mea la aceasta agentie prin decembrie, daca nu ma insel, si a fost chemata deja la doua castinguri. Pe primul, cel pentru Te pui cu blondele, l-a si luat. A fost tare incantata de experienta.
Din ce am inteles de la una dintre domnisoarele care prezentau agentia, aceasta este inca la inceput si de abia acum incep sa apara mai multe proiecte.
Trebuie sa fiti atenti. Mie mi-au explicat foarte clar ca platesc daca vreau. Nu e obligatoriu sa dau atatia bani ca sa fiu inscrisa in baza lor de date. Iar la fel, nu mi se pare anormal sa platesc pentru a realiza ceva. Acum depinde de fiecare. Nu ne obliga nimeni. In plus, ce mai e gratis in Romania?
Asadar, mai astept inainte sa ma pronunt.

O zi buna.

| Alexalove_6086 a răspuns:

Este teapa. Iti spun ca esti cea mai tare, te inscriu gratuit dupa care te sun dupa o saptamana sa iti zica ce noroc ai ca te-au selectat pentru promovare - numa' ca omit sa iti zica la telefon ca trebuie sa scoti din buzunar 3.400 Lei... Daca le platesti banii astia nici ca o sa mai auzi de ei...