| Kosminutza12 a întrebat:

happy Imi puteti spune cum se numea acel film de pe Disney Channel care era difuzat acum cativa ani si foarte rar in care era o femeie care era vanzatoare de parfumuri si care imprumuta masina de la un om, mi se par ca era bogat, iar de Craciun iubitul ei o cere in casatorie, iar ea refuza si se saruta cu barbatul acela bogat de la care imprumuta masina si isi fac o familie?
Merci anticipat!

Răspuns Câştigător
| yvaine a răspuns:

Buna,
Cred ca te referi la "The Christmas List".

Daca raspunsul meu te-a ajutat si daca poti, ajuta si tu cu un vot aici:
http://creator.iqads.ro/NokiaLumia520/creatie/2817