| Kosminutza12 a întrebat:

♥ Imi puteti spune cum se numea acel film in care o fata putea calatori in 2 dimensiuni, in una era o fata normala, iar in cealalta era o printesa, iar baiatul pe care il placea a aflat de asta? Se difuza acum ceva timp pe Cartoon Network.
Merci anticipat!

5 răspunsuri:
| alexandra2222 a răspuns:

Eliot Kid

| Kosminutza12 explică (pentru alexandra2222):

E un film, nu un desen animat.

| Nanami利 a răspuns:

Pe cartoon network din cate stiu nu se difuzau filme.Asta seamana cu un episod din Magicienii din Waverly Place, de pe Disney channel.

| Kosminutza12 explică (pentru Nanami利):

Nu e un episod din Magicienii din Waverly Place! Stiu sigur ca era un film si nu cred ca era pe Disney, Jetix sau FoxKids.

| Kosminutza12 explică:

Chiar nimeni nu stie? sad