| IlieRg a întrebat:

Imi puteti spune niste seriale la care sa se poata uita si baietii? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ThePayback a răspuns:

Supernatural, Sons of Anarchy si Hannibal. Sunt unele din cele mai bune seriale, dupa parerea mea.

7 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Arrow,The Flash, The 100, Nowhere Boys, Scorpion (2014),etc.

| koharukusumi a răspuns:

Salut! Uite cateva seriale :

1.The walking dead
2.Ray Donovan
3.Breaking bad
4.Vikings
Serialele le poti gasi pe site-ul 990. Baftawinking

| ItzKimuraTPU a răspuns:

Avatar,Spitalul De Dementa, Naruto si atat.

| PaRaZyTu a răspuns:

OZ inchisoare federala, e un serial super cu 8 sezoane, merita vazut

| Sweetie6LA a răspuns:

Nu is chiar seriale, ci serii de filme, dar iti ocupa din timp: American Pie, Saw, Paranormal Activity

| Sarah730 a răspuns:

Dupa parerea mea, Teen Wolf. Restul mi se par prea romantice si dramatice.