| Elial a întrebat:

Mai demult era un film pe disney channel despre doua fete adolescente care placeau foarte mult un cantaret. Apoi ele s-au intalnit cu acel cantaret, dar doar una dintre ele a ramas cu el. El stiu ca avea ochi albastri si era foarte foarte frumos. Stie cineva cum se numeste filmul si cum il cheama pe actor? big grin Fun da!

Răspuns Câştigător
| Kgh13023 a răspuns:

Filmul se numeste Starstruk.
Actorii care joaca persoanjele principale sunt: Sterling Knight, Danielle Campbell, Maggie Castle si Brandom Smith.
Pe restul ii gasesti aici: http://www.imdb.com/title/tt1579247/fullcredits#cast

2 răspunsuri:
| FllorinaFlory a răspuns:

Starstruk
Actorul era Steerling Knighthee hee

| darius5649 a răspuns:

Star truck?