| anonim_4396 a întrebat:

Pentru fanii Bleach, acum am ajuns pe la ep 211 si am o nelamurire...Cum au ajuns Shinji si ceilalti Vizard? Adica am vazut ca Aizen a avut ceva legatura cu asta dar cum a facut-o? A aratat doar transformarea lor in Hollow insa nu si cum s-au transformat.Deci cum a facut Aizen asta? Daca stiti sa-mi spuneti!happyFunda mare!happy

1 răspuns:
| beastboy84 a răspuns:

Deci Zanpakutou lui Aizen avea puterea de a ii pune sub hipnoza. si el incerca sa aiba controlul asupra Hollow-urilor, asa ca a testat ceva pe Shinji si pe echipa lui, cu ajutorul vanzatorului cu palarie ( am uitat cum il cheama) Souske parca thinking au reusit sa-si stapaneasca puterile de hollow si au devenit Vizard adica Shinigami -hollow.