| RainmakerX a întrebat:

Prin anul 2006-2008 cand era acel program Animax ma uitam la un anime cu un fel de roboti-dinozauri controlati de oameni prin niste sigilii sau ceva de genul...
Astia faceau diverse misiuni pentru omenire, sau ceva de genul...
Personajul principal era un baiat cu parul rosu si care avea ca robot un T-rex cred numit Raptor sau ceva de genul...

Nu este Power Rangers sau Dino King...
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

D.I.C.E.

| RainmakerX explică (pentru anonim_4396):

Nu cred...multumesc mult de tot. Ma uitam des cand eram mic, nu credeam ca o sa stie cineva numele acestui anime. Merci!

| anonim_4396 a răspuns (pentru RainmakerX):

Ma bucur ca ti-am fost de ajutor, iti multumesc si eu!

4 răspunsuri:
| syd2 a răspuns:

Stiu despre ce merge vorba dar nu-mi pot da seama cum se numea, am incercat sa-l caut pe siteul meu rusesc dar nu era acolo.

| RainmakerX explică (pentru syd2):

E ok, s-a rezolvat.