| Maria_Daria_1993_4cRU a întrebat:

puteti sa imi recomandati si mie niste seriale faine SF? Dauu funda.

Răspuns Câştigător
| starro a răspuns:

Supernatural (tot felul de monstri, fantome, demoni, ingeri, 11 sezoane merita)
Teen wolf(varcolaci, e bun serialu)
The originals (vampiri originali, primii de pe lume, e f bun, tvd e praf )
Arrow(nu prea e sf, dar e bun)
Merlin(vrajitori, foarte fain)
Incearca le. Daca vrei altele care nu s sf, sa mi zici.

5 răspunsuri:
| misu2315 a răspuns:

Daca vrei seriale SF mai noi: Dark Matter, The Walking Dead, The Strain, Under The Dome, Childhood's End, The 100
Daca vrei mai vechi: Andromeda, Firefly, Star Trek.

| OnuOnulică a răspuns:

Firefly (2002)
Daredevil (2015)
The X Files (1993)

| faramatania a răspuns:

Sense8,The Shannara Chronicles,Black Mirror,The 100, Star-Crossed,Extant,Second Chance, 11.22.63 (miniserie),Childhood's End (miniserie),Humans,Ascension (miniserie),Orphan Black, The Whispers

| Neagug27 a răspuns:

Once upon a time ( 2011 )
Are 6 sezoane, urmeaza si al 7-lea :)
Un fan al povestilor nemuritoare va aprecia :) nu este sf, este fantastic

https://www.youtube.com/watch?v=Rga4rp4j5TY

| Anonim89723 a răspuns:

The Secret Circle, The Vampire Diaries, Teen Wolf, The Originals, Beauty and The Beast