| Alexandra_8691 a întrebat:

Hey TPU:*
Se difuzeaza pe ProTV un serial Legenda cautatorului cu o preoteasa si un cautator... Vreau sa stiu cand se difuzeaza la ce ora?thinking in fiecare zi ce cate ori:*tot:X
Funda +votbig grin

4 răspunsuri:
| InLove a răspuns:

Eu stiu ca duminica de pe la 12

| Andreea_2874 a răspuns:

Este in fiecare sambata si duminica, sambata de la ora 14:00 si duminica in reluare de la 12:00 big grin

| mike_6269 a răspuns:

In primul rand Salut! :D Sunt nou :|.
Daca iubesti asa mult acest serial la fel ca mine il poti vedea aici www.serialepe.net doar ca trebuie sa iti faci cont.Sunt doar 2 sezoane :(( si fiecare sezon are 22 de episoade.Si eu am inceput sa ma uit la el pe ProTv dar am prins foarte putine episoade dar am apucat sa vad sfarsitul la primul sezon.E foarte faina povestea.Mie unul imi place legatura dintre Kahlan si Richard asta pentru cei care stiu despre ce este vorba :). Serialul asta mi a ramas intiparit in minte si m as uita la el de nenumarate ori si nu mas plictisi sa l vad.E foarte tare...:X.Pacat ca sa anulat continuarea cu sezonul 3, 4...de ce nu!
Pentru ca au avut raiting scazut sa anulat :((.Ar fi fost fain sa aiba 10 sezoane ca smallvile :)).E foarte frumos serialul si il recomand cerol care le place aventura. Iubesc serialul asta :X.Din cate am citit eu pe dif site-uri am inteles ca este inspirat dintr-o serie de 11 sau 12 romane :O.Dar cu toate aceste merita vazut.