| a întrebat:

Sigur stiti melodia 'Caii verzi pe pereti'winking. Pe langa parerea mea proasta despre aceasta melodie, astazi fiind fortata de verisoara mea sa o ascult si sa vad videoclipul, am observat ca in videoclip sunt 'introduse' diferite 'personaje' din show-biz (in afara de Alex velea, Smiley...). Adica, cel putin, asta am vazut eu laughing. De aceea va intreb pe voi ca sa ma lamuresc: apare cumva, intr-o rochie roz, lunga, decoltata si fara maneci, tipa aceea din Pariu cu Viata (alt lucru ce detest - acest filmlaughing ), Sore Mihalache, sau ceva de genu?

8 răspunsuri:
| cristiiiiiii a răspuns:

Da ea apare in videoclip

| FreakyChucky a răspuns:

Da,ea salta pe acolo.

| explică (pentru FreakyChucky):

laughing bine multumesc.

| SilentDark a răspuns:

Da ea apare!

| Miha1703 a răspuns:

Da, ea este

| tgeorgi a răspuns:

Da,asa e.In videoclip apare si Sore deoarece ea face parte din Ha ha ha production alaturi de Smiley, Alex Velea.