| noname2021 a întrebat:

Hey TPU,spuneti-mi si mie niste filme in spaniola romantice,comedie chestii de genul, in afara de tres metros sobre el cielo si tengo ganas de ti, va rog! puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Combustion (2013),Tres 60 (2013),El Cuerpo (2012),La Piel Que Habito (2011)

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Talento de barrio(este dragoste dar prezinta mai mult viata de strada deci comedia lipseste).

| noname2021 explică (pentru anonim_4396):

Nu conteaza, mersi big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru noname2021):

Cu placere!winking

| denyemy a răspuns:

Hable con ella (vorbeste cu ea).pe mine m-a impresionat

| ionutvas a răspuns:

El Triumfo Del Amor, Corazon Apasionado, El Amor Manda... Funditzzza... happy

| noname2021 explică (pentru ionutvas):

Nu vreau telenovele...

| ionutvas a răspuns:

Horror:
hostel 1
hostel 2
hostel 3
you are next
mirrors 2

| noname2021 explică (pentru ionutvas):

Cine o zis ca vrea horror? oh go on

| Diana_Madalina_1983 a răspuns:

Mentir para Vivir, Triumfo del Amor, Santa Diabla, Emperatriz, Casa de alaturiwinking Vizionare placuta happy