| Ciudin_Andreea_1996 a întrebat:

Stie cineva cand se difuzeaza sezonul 3 din Mako Mermaids in Romania? Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

O să aibă premierea în 2016 happy

| Fodor_Darius_2000 a răspuns (pentru OnuOnulică):

Stie cineva cand va incepe ako ermaids sezonul 3?
Am auzit ca va incepe in luna Martie din anul 2016. Dar nu stiu si in ce zi.
Stie cineva si ziua lansarii?

| MaryLand2001 a răspuns:

Il baga inapoi in reluare pe sezonul doi si s-ar putea ca sezonul trei sa apara la jumatatea lunii Decembrie sau la inceputul lunii Ianuarie! Sper ca te-am ajutat!

| denysateenwolf20 a răspuns:

Se va difuza in primavara, mai exact in luna martie, dar nu stiu exact in ce zi. Sper ca te-am ajutat!

FUNDA? :*