| MoZila15 a întrebat:

stie cineva cum se numeste filmul romanesc in care joaca Alex Velea si Connect-R?

Răspuns Câştigător
| D3letrix a răspuns:

Da,gata stiu de care zici.
http://www.imdb.com/title/tt1336107/

| MoZila15 explică (pentru D3letrix):

Https://www.youtube.com/watch?v=GuDD4MuU_Ic asta e filmu dar nu stiu cum se cheama

| D3letrix a răspuns (pentru MoZila15):

Ti-am dat link mai sus."Un film simplu"

7 răspunsuri:
| Bianca_3321 a răspuns:

Connect-r? Eu stiu doar de filmul "Nasa" in care a jucat Velea!

| D3letrix a răspuns:

De connect-r nu stiu dar da, Alex velea a jucat in Nasa(The Godmother)

| MoZila15 explică (pentru D3letrix):

Era un film mai vechi in care erau ei doi si mai multe vedete de la noi si *bateau ei doi la covoare faza asta mi-o mai amintesc*.

| Tєσ a răspuns:

The Godmother.